ÜYE KAYIT FORMU
Giriş yapıldı, yönlendiriliyorsunuz...

zaten kayıtlı mısın? hemen giriş yap.
veya
ÜYE GİRİŞ FORMU
Giriş yapıldı, yönlendiriliyorsunuz...

Kullanıcı adınız

Parolanız

ŞİFREMİ UNUTTUM
Parola sıfırlama bilgileriniz e-posta adresinize gönderilmiştir.

E-posta adresiniz

Tür:
İzlenme:
Sinem Film . TV HOŞ GELDİNİZ

Oscar Ödül Töreni İçin Geri Sayım Başladı!

Digiturk, sinema dünyasının en prestijli etkinliği Oscar Ödül Töreni’ne geri sayımı sürdürüyor. Birbirinden iddialı filmleri 1 Şubat’tan itibaren 1 No’lu kanalında sinemaseverlerin beğenisine sunan Digiturk, en iyi yapımların Oscar için yarışacağı ve dünyaca ünlü yıldızların sahne alacağı 89’uncu Oscar Ödül Töreni’ni, canlı yayınla beIN MOVIES Oscars’da izleyicileriyle buluşturacak.

26 Şubat Pazar gece yarısından itibaren Yekta Kopan ve Özge Özpirinçci’nin sunumlarıyla yayınlanacak Oscar Gecesi’nin yanı sıra Amerika canlı yayını öncesinde Cem Yılmaz, Berrak Tüzünataç, Buğra Gülsoy ve yapımcı Muzaffer Yıldırım gibi sinema ve şov dünyasının önemli isimleri de bu unutulmaz geceye yorumlarıyla katılacaklar. Ceylan Atınç’ın kırmızı halı yorumlarının ardından sinema yazarları Mehmet Açar ve Melis Behlil de 89.Oscar adaylarını değerlendirecek.

Gece 00.00’da başlayacak programlar sonrası Oscar Ödül Töreni’ni tüm Digiturk üyeleri ücretsiz olarak Digiturk 1 No’lu kanaldan ve Dilediğin Yerde uygulaması üzerinden izleyebilecek. Tören ayrıca, Digiturk web sitesi www.digiturk.com.tr üzerinden de üye olan olmayan herkese açık şekilde canlı olarak takip edilebilecek.

Şubat ayının ilk gününden beri Digiturk 1 No’lu kanalda 24 saat HD yayın kalitesi ile yayın yapan beIN MOVIES Oscars kanalı, 170’ten fazla filmle sinemaseverler için Oscar bekleyişini sürdürüyor. Birbirinden ünlü Oscar adayı veya Oscar ödüllü filmlerin yer aldığı yoğun programın tamamı saatleri ile birlikte şu şekilde:

Bugün

  • TRANSFORMERS 3: AYIN KARANLIK YÜZÜ(TRANSFORMERS: DARK OF THE MOON) 20:00
  • İÇİMDEKİ DENİZ (THE SEA INSIDE) 22:35

21 Şubat Salı

  • ÖLÜMCÜL OYUN (GOODNIGHT MOMMY) 00:41
  • BARON MUNCHAUSEN'İN MACERALARI (THE ADVENTURES OF BARON MUNCHAUSEN) 02:25
  • RÜYA KIZLAR (DREAMGIRLS) 04:36
  • İNANILMAZ AİLE (THE INCREDIBLES) 06:45
  • TRANSFORMERS: AYIN KARANLIK TARAFI (TRANSFORMERS: DARK OF THE MOON) 08:45
  • İKİ GÜN VE BİR GECE (TWO DAYS, ONE NIGHT):15
  • KIZGIN BOĞA (RAGING BULL) 12:50
  • KADIN KOKUSU (SCENT OF A WOMAN) 15:00
  • KANLI ELMAS (BLOOD DIAMOND) 17:40
  • SAHTEKAR (CHANGELING) 20:00
  • KÖSTEBEK (THE DEPARTED,2006) 22:30

22 Şubat Çarşamba

  • AYRILIĞIN ALTI DERECESİ (SIX DEGREES OF SEPARATION) 01:00
  • İKİ GÜN VE BİR GECE (TWO DAYS, ONE NIGHT) 02:50
  • KADIN KOKUSU (SCENT OF A WOMAN). 04:25
  • SAHTEKAR (CHANGELING) 07:10
  • ARKA BAHÇE (THE CONSTANT GARDENER) 09:35
  • OLAĞAN ŞÜPHELİLER (THE USUAL SUSPECTS) 11:40
  • SEVGİLİ BABAMIZ (PAPA'S DELICATE CONDITION) 13:30
  • SOPHIE'NİN SEÇİMİ (SOPHIE'S CHOICE) 15:15
  • HIRSIZLAR ŞEHRİ (THE TOWN) 17:50
  • TROPİK FIRTINA (TROPIC THUNDER) 20:00
  • İHTİYARLARA YER YOK (NO COUNTRY FOR OLD MEN) 22:00

23 Şubat Perşembe

  • CENNET APARTMANI (THE PARADISE SUITE) 00:00
  • HIRSIZLAR ŞEHRİ (THE TOWN) 02:05
  • SEVGİLİ BABAMIZ (PAPA'S DELICATE CONDITION) 04:15
  • İHTİYARLARA YER YOK (NO COUNTRY FOR OLD MEN) 06:00
  • TROPİK FIRTINA (TROPIC THUNDER) 08:00
  • SOPHIE'NİN SEÇİMİ (SOPHIE'S CHOICE) 10:00
  • ANNEMLE GEÇEN YAZ (THE SECOND MOTHER) 12:45
  • PICNIC (1956)  14:35
  • DÜŞLER DİYARI (BEASTS OF THE SOUTHERN WILD) 16:40
  • AŞK DERSİ  18:15
  • PEARL HARBOR (PEARL HARBOR) 20:00
  • OPERASYON: ARGO 23:15

24 Şubat Cuma

  • GENÇLİK (YOUTH) 01:15
  • PICNIC (1956)  03:25
  • AŞK DERSİ  05:55
  • PEARL HARBOR (PEARL HARBOR) 07:45
  • ÇILGINLAR KRALİÇESİ (BREAKFAST AT TIFFANY'S 1961) 10:55
  • 11 DAKİKA (11 MINUTES) 12:55
  • SUDDENLY, LAST SUMMER  14:20
  • KARŞI TARAFA (ON THE OTHER SIDE) 16:25
  • ARABALAR (CARS) 18:00
  • STEVE JOBS (STEVE JOBS) 20:00
  • 12 YILLIK ESARET (12 YEARS A SLAVE) 22:10

25 Şubat Cumartesi

  • SAUL'UN OĞLU (SON OF SAUL) 00:20
  • 11 DAKİKA (11 MINUTES) 03:35
  • KARŞI TARAFA (ON THE OTHER SIDE) 05:40
  • MARNIE ORADAYKEN (WHEN MARNIE WAS THERE) 07:10
  • STEVE JOBS 08:55
  • SAVAŞ (A WAR) 11:00
  • EX MACHINA 13:00
  • STAR WARS: GÜÇ UYANIYOR 15:00
  • SPECTRE 17:30
  • MAD MAX: FURY ROAD (MAD MAX:FURY ROAD) 20:00
  • CAROL 22:10

26 Şubat Pazar

  • EX MACHINA 00:05
  • THE LOBSTER 02:00
  • STAR WARS: GÜÇ UYANIYOR 04:30
  • SPECTRE 07:15
  • MAD MAX: FURY ROAD 09:45
  • DENİZDEKİ ATEŞ (FIRE AT SEA) 11:45
  • ZOOTROPOLIS: HAYVANLAR ŞEHRİ (ZOOTROPOLIS) 13:45
  • ORMAN ÇOCUĞU (THE JUNGLE BOOK) 15:50
  • YÜCE SEZAR (HAIL, CAESAR) 17:50
  • DEEPWATER HORİZON (BÜYÜK FIRTINA) 20:00
  • THE LOBSTER 22:00
Haber hakkında ne dediler?
Hiç yorum yazılmamış.

BEĞENDİM BEĞENMEDİM
0 KİŞİ BEĞENDİ 0 KİŞİ BEĞENMEDİ