ÜYE KAYIT FORMU
Giriş yapıldı, yönlendiriliyorsunuz...

zaten kayıtlı mısın? hemen giriş yap.
veya
ÜYE GİRİŞ FORMU
Giriş yapıldı, yönlendiriliyorsunuz...

Kullanıcı adınız

Parolanız

ŞİFREMİ UNUTTUM
Parola sıfırlama bilgileriniz e-posta adresinize gönderilmiştir.

E-posta adresiniz

Tür:
İzlenme:
Sinem Film . TV HOŞ GELDİNİZ

\”Yağmurlarda Yıkansam\” Filmi 3 Mart’ta Vizyonda!

Gülten Taranç’ın 53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin ‘Rengahenk’ seçkisinde yer alan ve festivaliden İzleyici ödülüyle dönen dram türü Yağmurlarda Yıkansam 3 Mart’ta, Taranç & Taranç dağıtımıyla vizyona giriyor.

Taranç’ın ses getiren ilk uzun metrajlı filmi olan yapım, kadına olan şiddeti şiddet sahnelerine yer vermeden anlatmayı hedefliyor. Yağmurlarda Yıkansam bir kadın cinayetinde geride kalıp o acıyı yüklenenin gözünden durumu ortaya koyuyor. Annesi babası tarafından öldürülen Gamze’nin hikayesini işleyen film, geride kalanların mağduriyeti, hüznü ve acısını gözler önüne seriyor.

Bu yıl Arnavutluk’ta yapılan Balkan Film Food Festivali’nde En İyi Film, Barcelona International Film Festivali’nde Altın Aslan ödülü kazanan filmin başrollerini Murat Ergür, Engin Benli, Yeliz Tozan ve Müge Ulusoy üstleniyor. 

Annesini kaybettikten sonra büyük bir boşluk yaşayan Gamze, artık Hale ismini almış olan, otuzlu yaşlarının ortasındaki bir kadındır. Sevgilisi Engin’in yaptığı sürpriz evlenme teklifiyle, sıkı sıkıya kapattığı geçmişinin kapılarını aralamaya başlar. Hale yavaş yavaş geçmişiyle yüzleştikçe, çocukluğu Gamze ile yüzleşecektir...

Haber hakkında ne dediler?
Hiç yorum yazılmamış.

BEĞENDİM BEĞENMEDİM
0 KİŞİ BEĞENDİ 0 KİŞİ BEĞENMEDİ